Натяжні стелі від виробника
Із встановленням фахівцями
Низькі ціни
Графік роботи: пн-вс: 9:00-20:00
Офіс: пн-пт: 8:00-17:00
E-mail: 2283437@ukr.net
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час

Зелена натяжна стеля

зеленый натяжной потолок

Які варіанти зеленої натяжної стелі? З яскравих:

  • лайм
  • фісташковий
  • оливковий
  • спаржа

Притиснений, постільний:

  • сіро-зелений

Зелений дуже близький нам за духом, адже довкола стільки зеленого! Ліс, дерева та трава – справжня гармонія з природою. Зелена натяжна стеля в кімнаті психологічно заспокоює і дає відчуття безпеки.

Люди, які віддають перевагу зеленій натяжній стелі, динамічні і наполегливі і домагаються всього власними силами та завзятістю. Зелений колір допомагає у проблемах психічного здоров'я, у кольоротерапії їм лікують хвороби серця та легень.

Де можна встановити зелену натяжну стелю?

зеленый потолок

Зелена натяжна стеля не рекомендується встановлювати в кабінеті або на робочому місці, оскільки вона розслаблює і заважає прийняттю важливих рішень. В інтер'єрі необхідно розбавити зелений іншими кольорами та відтінками, наприклад, червоним або коричневим.

Дуже свіжо виглядає ванна кімната з натяжною стелею (або інтер'єром загалом) світло-зеленого кольору. Для кухні краще виключити натяжну стелю зеленого і синього кольору, підсвідомо ці кольори відштовхують від їди, можливо тому, що люди не сприймають ці кольори як щось їстівне.

У поєднанні з жовтим зеленим чудово виглядає в дитячій кімнаті. У будь-якому випадку, рекомендуємо "розбавити" зелений іншими кольорами декоративних елементів інтер'єру. Підібрати потрібний колір можна у програмі вибору кольору для натяжних стель.