Натяжні стелі від виробника
Із встановленням фахівцями
Низькі ціни
Графік роботи: пн-вс: 9:00-20:00
Офіс: пн-пт: 8:00-17:00
E-mail: 2283437@ukr.net
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час

Натяжна стеля в офіс


Матові стелі
З установкою
Акційна ціна
Глянцеві стелі
З установкою
Акційна ціна
Сатинові стелі
З установкою
Акційна ціна
Багаторівневі натяжні стелі
З установкою
Акційна ціна
Тіньова стеля
З установкою
Акційна ціна
Безщілинні стелі
З установкою
Акційна ціна
Світлова лінія
З установкою
Акційна ціна
Ширяючі стелі (Парящі)
З установкою
Акційна ціна
Стелі з фотодруком
З установкою
Акційна ціна

Сучасні офісні приміщення повинні добре виглядати, бути добре освітленими та обладнаними, щоб працювати в них було зручно та приємно. Це вимагає комплексного підходу до їхнього дизайну. Враховуючи той факт, що все більше людей працюють в офісі (приблизно 60% загальної чисельності робочої сили), це суттєво впливає на формування сучасних поглядів працівників з дизайну в офісі. Одним із найбільш важливих факторів, які суттєво впливають на умови всередині офісних приміщень, є їхня акустика.

Сильний шум є звичайним явищем, з яким стикаються користувачі офісних площ. Завдання проектувальників та підрядників запропонувати такі рішення, які допоможуть мінімізувати цю проблему та створити по-справжньому ергономічне середовище. Широкої популярності набуває використання натяжних стель в офісі.

потолок ПВХ в офис

Натяжні стелі рекомендують встановлювати у таких місцях, як великі гіпермаркети та офісні приміщення. Це пов'язано з тим, що там використовується велика кількість складних систем вентиляції, освітлення, витяжки, а також елементів, вбудованих між основною та натяжною стелею. Тому зрозуміло, якщо знадобиться ремонт, всі натяжні стелі потрібно буде демонтувати, що недорого коштуватиме. У той же час такі стелі, як із гіпсокартону або підвісні стелі не впораються з таким завданням.

Інтер'єр офісу з натяжною стелею

Сьогодні офіси в основному відкритого планування, є лише невелика кількість індивідуальних офісів, конференс залів, соціальних кімнат, кожен із яких має різні вимоги, пов'язані з акустикою. Заслуговують на особливу увагу натяжні стелі в офісі, які допомагають створювати оптимальну конструкцію акустичного середовища.

Сучасні натяжні стелі в офісі дають найширші можливості для створення простору не лише візуально, а й функціонально. Вони ідеально підходять для формування здорового довкілля в офісному інтер'єрі приміщень, мають великий простір (наприклад, з метою мінімізації зайвого шуму та покращення концентрації), конференц-зали (для покращення розуміння мови) та індивідуальні офіси (з метою досягнення високого рівня конфіденційності).

Особливості встановлення натяжної стелі в офісі

У великих офісах, в яких перебуває багато людей, найбільшою проблемою є спотворення серед людей оргтехніки, що призводить до відсутності концентрації. Щоб зменшити поширення шуму, забезпечити належний рівень концентрації та знизити рівень шуму у приміщенні, можна використовувати натяжні стелі Київ зі збільшеним звукопоглинанням.

потолок в офисе

У конференційних залах має велике значення комфорт прослуховування, розуміння мови та конфіденційність. Натяжні стелі в офісах з гарною звукоізоляцією (35 - 40 дБ) знижують рівень шуму сусідніх приміщень, а також запобігають проникненню звуків поза залом.

В окремих офісах необхідно зменшити шум зовні та знизити звуки у сусідніх кімнатах. Для цього найкраще використовувати натяжні стелі в офісах, які мають високий рівень звукоізоляції (більше 40 дБ).

Мінімізація шуму, досягнення оптимальних рівнів концентрації є важливими питаннями не тільки для роботи в офісах, але й у навчальних закладах. Не менш важливо підтримувати відповідні акустичні параметри у коридорах, офісних кімнатах чи ділових кафе.

Тільки комплексний підхід до акустики офісів може допомогти створити сучасний офісний простір, робота в якому буде приємною, комфортною та ефективною. Натяжні стелі - є сучасним та естетичним рішенням, комфортним та зручним у всіх відносинах.

Натяжна стеля в офіс: відповіді на найбільш поширені питання
Яка ціна на Натяжна стеля в офіс?

Вартість на Натяжна стеля в офіс в М-стеля від 0.00грн. до 0.00грн.

Натяжна стеля в офіс як замовити в Україні?

Оформити замовлення на Натяжна стеля в офіс через через форму сайті або за тел. (067) 243-11-19