Натяжні стелі від виробника
Із встановленням фахівцями
Низькі ціни
Графік роботи: пн-вс: 9:00-20:00
Офіс: пн-пт: 8:00-17:00
E-mail: 2283437@ukr.net
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час

Про нас

Основний напрямок діяльності нашої компанії - виробництво та монтаж натяжних стель у Києві та Київській області. У цій сфері ми працюємо давно і слід зазначити - досить успішно. За роки роботи ми здобули безцінний досвід, заслужили визнання та пошану вдячних клієнтів. У нас Ви можете замовити натяжну стелю різної форми, розміру, кольору та дизайну.

Компания М-Стеля

Компанія М-Стеля

Професійні майстри компанії М-Стеля швидко і точно зроблять виміри, розрахунки, виготовлять ПВХ стелю та якісно його встановлять.

Виконають монтаж освітлювальних приладів. Для зручності клієнтів у компанії М-Стеля організований мобільний офіс - представники компанії можуть приїхати до Вас додому у погоджений час. Для вибору та ознайомлення спеціаліст запропонує Вам каталог зразків матеріалів та допоможе визначитися з варіантами кращого рішення. Фахівець уточнить усі нюанси, зробить усі виміри, складе розрахунок та внесе всю необхідну інформацію до договору, який Ви зможете укласти не виходячи з дому.

Наша компанія М-Стеля робить все можливе, щоб придбання та встановлення натяжної стелі стала для Вас не тільки корисною, а й приємною процедурою. На сайті нашої компанії Ви також можете ознайомитися із зразками матеріалів, подивитися фотогалерею наших робіт і підібрати для себе відповідний варіант натяжної стельової конструкції. Для того, щоб прорахувати приблизні витрати та вартість вибраної Вами натяжної конструкції, потрібно попросити про це фахівця за телефоном.

За роки роботи в даній сфері ми вивчили смаки та перевагу наших клієнтів, їхні вимоги та побажання. Ми знаємо як зробити співпрацю максимально продуктивною та взаємовигідною.

З повагою компанія М-Стеля!