Натяжні стелі від виробника
Із встановленням фахівцями
Низькі ціни
Графік роботи: пн-вс: 9:00-20:00
Офіс: пн-пт: 8:00-17:00
E-mail: 2283437@ukr.net
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час

Натяжна стеля у вітальню


Матові стелі
З установкою
Акційна ціна
Глянцеві стелі
З установкою
Акційна ціна
Сатинові стелі
З установкою
Акційна ціна
Багаторівневі натяжні стелі
З установкою
Акційна ціна
Тіньова стеля
З установкою
Акційна ціна
Безщілинні стелі
З установкою
Акційна ціна
Світлова лінія
З установкою
Акційна ціна
Ширяючі стелі (Парящі)
З установкою
Акційна ціна
Стелі з фотодруком
З установкою
Акційна ціна

Дизайн стель у сучасному інтер'єрі значно переоцінений - тепер просто побілити його площу не вважається модним. Натяжні стелі в Києві є одним з варіантів оформлення, що дозволяє урізноманітнити дизайн приміщення і навіть виправити деякі його похибки. Є кілька варіантів виконання натяжної стелі для вітальні, переваги та недоліки яких ми розглядаємо далі.

Глянцеві натяжні стелі для вітальні

Виконуються глянцеві натяжні стелі із застосуванням плівки ПВХ. Під впливом нагрівання бази плівка розтягується і поміщається на площу стелі. Такий спосіб дозволяє візуально розширити простір вітальні за рахунок часткового відбиття світла. У квартирі обладнають натяжні стелі для вітальні чи спальної кімнати, де є необхідність урізноманітнити дизайн. Є варіації глянцю у дзеркальному оформленні, а також з фотодруком, що зробить інтер'єр приміщення унікальним.

Переваги натяжних стель для вітальні в будинку

Краса та свіжість дизайнерського рішення – незаперечні переваги натяжних стель для вітальні. Вони створюють певну особливість і дозволяють створити модернізований дизайн у приміщенні, навіть якщо воно повністю не реорганізовується. Спорудження натяжних стель у вітальні не потребує тривалих будівельних процедур. Вам знадобляться кваліфіковані майстри та кілька днів разом із підготовкою матеріалів, щоб отримати гарну натяжну стелю у вашій кімнаті.

Існують різні варіанти матеріалів для спорудження натяжних стель у вітальні, у тому числі конструкції, які є вологостійкими. Так, можна встановити натяжну стелю для вітальні і не тільки, облаштувати його у ванній кімнаті або навіть на кухні, де підтримується вологий мікроклімат. Відносно проста технологія монтажу натяжних стель у вітальні робить їх доступним та оперативним рішенням для приміщень, у яких проводиться ремонт. Матова або глянцева натяжна стеля

Що таке комбіновані натяжні стелі для вітальні?

Комбіновані натяжні стелі – це створення полотна різних фактур та кольорів. У кінцевому варіанті це виглядає як контраст глянсових, сатинових та матових текстур, які створюють гарний перехід у вітальні. Цей ефект може посилюватись вбудованим освітленням та грою кольорів, комбінованих в інтер'єрі.

Можливість створити унікальний дизайн у кімнаті реалізовується швидко та надовго. Це надійний варіант, що має високу експлуатаційну спроможність. Їхня виграшність для вітальні дозволяє збільшити насиченість і контрастність.

Анатолий Ищенко

Автор: Анатолій Іщенко

Експерт з натяжних стель

тел.: (067) 243-11-19

Натяжна стеля у вітальню: відповіді на найбільш поширені питання
Яка ціна на Натяжна стеля у вітальню?

Вартість на Натяжна стеля у вітальню в М-стеля від 0.00грн. до 0.00грн.

Натяжна стеля у вітальню як замовити в Україні?

Оформити замовлення на Натяжна стеля у вітальню через через форму сайті або за тел. (067) 243-11-19