Натяжні стелі від виробника
Із встановленням фахівцями
Низькі ціни
Графік роботи: пн-вс: 9:00-20:00
Офіс: пн-пт: 8:00-17:00
E-mail: 2283437@ukr.net
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час

Варіанти кольору натяжної стелі в інтер'єрі

Стелі ПВХ звичайне і в той же час елегантне рішення для обробки стелі в будь-якій кімнаті. Від правильно підібраного кольору полотна залежить комфорт і затишок в кімнаті. Спробуємо детальніше розібратися у всіх варіантах кольорів і як правильно визначити потрібну кольорову гаму. Окремо розберемо кожен колір, загалом їх буде дванадцять. Такий огляд допоможе при виборі колірного рішення для обробки стелі.

Білий колір на стелю

Без винятків найпрактичніший колір натяжного полиця, білий – традиційний та звичний для кожного, гармонійно поєднується з будь-яким стилем інтер'єру. Надає легкості та легкості будь-якому стилю – вибір білої натяжної стелі додасть бездоганності вашій кімнаті. За статистикою, клієнти найбільше віддають перевагу саме білому кольору, незалежно від фактури – матовий чи глянець. Він завжди надасть приміщенню простору та додаткового освітлення і не набриднути в період експлуатації.

Білий тон добре поєднується з рештою кольорів інтер'єру, без проблем можна підібрати люстру або інший варіант освітлення кімнати.

Часто використовують глянцеву білу стелю, як вставку в гіпсокартонну конструкцію, тим самим підкреслюючи межі стелі.

Залежно від самого інтер'єру рекомендуємо підбирати сам відтінок, молочний, білий та інші варіанти.

белый натяжной потолок

Сірий колір стелі

Коли потрібно нейтральне рішення для оформлення стелі – сірий ідеально підійде. Його колір не виділятиметься на тлі інших кольорів в інтер'єрі.

Залежно від вибраного відтінку полотно такого кольору може використовуватися як на всю площу, так і у вигляді окремих вставок.

Коли потрібне поєднання з червоним, рожевим, бузковим відтінком - саме сірий натяжний стеля підійде максимально в такому поєднанні. Дозволить пом'якшити насиченість інтер'єру елементами декору. серый натяжной потолок

Бежевий колір стелі

Серед покупців найпопулярнішим вважається бежевий колір. Більше половини клієнтів обирають саме бежеві відтінки. Причиною є зміна звичайного білого кольору і пошук альтернативного рішення. Варіантом може бути багато: кавово-молочний відтінок, молочний, слонова кістка. Також, як і білий, дозволить зберегти легкість і надасть простору кімнаті.

Добре підходить під будь-які кольори в оформленні інтер'єру, ідеальним рішенням для класичного стилю. Використовується як вставка в білу гіпсокарнтонну стелю. Його легко можна віднести до нейтрального, природного кольору для всього інтер'єру.

бежевый натяжной потолок

Жовтий колір інтер'єру

Бажаєте відчуття сонячного дня у себе в кімнаті? Для цього необхідно вибирати жовтий колір натяжної стелі. Різні відтінки допоможуть підібрати колір під ваш настрій, навіть якщо потрібний лимонний або золотистий.

Не потрібно вибирати особливо насиченому відтінку, тому що в такому випадку сильна насиченість буде тиснути, жовтий колір надає об'єму і це необхідно пам'ятати.

Гарно виглядає як вставка в гіпсокартонну конструкцію в кімнаті, де передбачені елементи оформлення в жовтому кольорі.

желтый цвет потолка

Помаранчева натяжна стеля

Добре підійде творчим особистостям. Викликає емоції свята, активності, сонячної яскравості. Різноманітність відтінків дозволяє задовольнити будь-яку фантазію, особливо коли потрібен персиковий, морквяний, апельсиновий колір в інтер'єрі. Часто вибирають на кухню або деїстську кімнату. Рекомендується поєднувати з іншим оформленням у такому ж кольорі. Хочете зробити санвузол яскравим? Тоді вибирайте саме помаранчевий.

Червоний колір

Коли потрібна яскрава кольорова гама, особливою популярністю користується червоний. Червоне полотно на стелі викликатиме активність та привертає увагу будь-якого користувача. Завжди концентрує увагу на собі, навіть якщо це невеликий розмір стеля. Різновид відтінків: кораловий, червоний, гранатовий. Не буде таємницею, що червоний закликає до дії. Одна ставка з таким відтінком вже зробить стелю яскравим та насиченим. красный цвет потолка ПВХ

Бордовий колір стелі

Коли потрібен стриманий і в той же час, колір, що приваблює, вибирають бордовий. Хороший варіант для інтер'єру в класичному стилі та без проблем підійде для сучасного інтер'єру як основний колір. бордовый цвет потолока натяжного
Бажаємо підібрати оптимальний варіант кольору, який поєднуватиме у собі всі необхідні якості для Вас.