Натяжні стелі від виробника
Із встановленням фахівцями
Низькі ціни
Графік роботи: пн-вс: 9:00-20:00
Офіс: пн-пт: 8:00-17:00
E-mail: 2283437@ukr.net
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час

Белый матовый натяжной потолок

Білі натяжні стелі – це сучасне рішення для багатьох приміщень, яке популярне на сьогоднішній день. Натяжні стелі можна створювати у різних варіаціях – з матовим та глянцевим покриттям, сатиновим фінішом. Можна зробити стелю в будь-якому кольорі або навіть прикрасити фотодруком з бажаним зображенням. Це рішення відмінно вписується в будь-який стиль інтер'єру, тому сьогодні розглянемо один із універсальних варіантів стелі для вашого будинку.

Біла матова натяжна стеля в кімнаті

Натяжні стелі білого кольору з матовим покриттям – це вигідне стилістичне рішення для кімнати у стриманих та пастельних тонах. У сучасному дизайні все частіше зустрічається тенденція на матові поверхні, які приносять нотку витонченості та легкого шику. Матова натяжна стеля не кидається в очі на відміну від глянсового, при цьому залишається вишуканою деталлю інтер'єру. Кольорова палітра матових стель обмежена, але це не надто докучає дизайнерам, тому що багато хто віддає перевагу саме білому кольору.

Матова біла натяжна стеля – це універсальне рішення, яке підходить для спальні та вітальні, а також кухні.

Яка технологія виготовлення білої стелі?

Простота монтажу – ось що приваблює багатьох на шляху вибору стелі в свою кімнату. Щоб створити натяжну стелю, необхідно встановити спеціальний каркас, після чого він обшивається. Матове фінішне покриття досягається за рахунок накладання текстильного або ПВХ полотна білого кольору – воно розташовується по всій площі стелі та може мати до 5,5 метрів завширшки. Це дозволяє створити безшовне покриття, на якому не буде жодних рубців.

Які переваги матових білих натяжних стель?

Про практичність білого кольору на стелях можна сперечатися дуже багато, але не можна заперечувати головної переваги - здатності, що відображає. Біле матове полотно відмінно розсіює світло: як природне, так і штучне. Тому якщо ваша кімната знаходиться на неосвітленому боці, Ви маєте можливість додатково висвітлити її, використовуючи цю маленьку хитрість.

Матове біле покриття також відрізняється непомітним зовнішнім виглядом - воно не відображає всі об'єкти в приміщенні, як глянсове. Для деяких характерний блиск натяжної стелі досить яскравим, тому вибір у бік матового полотна дуже виправданий.

Ну і нарешті, важлива перевага всіх видів білих стель натяжних - це водонепроникність. Про цю характеристику варто подбати заздалегідь, обравши саме той матеріал, який не пропускатиме вологу, і це обов'язково окупиться.

  • По-перше, такі натяжні стелі можна встановити в будь-якому приміщенні, навіть із примхливим мікрокліматом
  • По-друге, вони убезпечать Вас від неприємностей із раптовим потопом від сусідів зверху

Приємний бонус, чи не так?