Натяжні стелі від виробника
Із встановленням фахівцями
Низькі ціни
Графік роботи: пн-вс: 9:00-20:00
Офіс: пн-пт: 8:00-17:00
E-mail: 2283437@ukr.net
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час

Червона натяжна стеля

Червоний колір символізує силу та волю, пристрасть на грані агресії. Червона кольорова гама складається з кількох відтінків. Це може бути червоний червоний, цегляний, гранатовий, кораловий або бордовий.

Червона натяжна стеля зазвичай віддають перевагу людям емоційним, пристрасним і азартним. Червоний ідеально підходить для кухні ресторану або кафе, оскільки сприяє підвищенню апетиту. А ось у червоній спальні пануватиме любов і пристрасть. Спокійніші відтінки червоної колірної гами, навпаки, сприяють заспокоєнню.

Красный натяжной потолок

Де можна встановити червону натяжну стелю?

З лікувальною метою, червоний колір використовують при анемії, болях у суглобах, застудах. Таким енергійним кольором, як червоний, не варто нехтувати дизайном інтер'єру, але використовувати його необхідно в невеликих кількостях, щоб не перенаситити кімнату і не викликати червоним кольором роздратування. Більш того, червона натяжна стеля візуально зменшить простір, тому не рекомендуємо використовувати червону в маленькій кімнаті.

Красный потолок в спальне

Які особливості установки червоної натяжної стелі?

Встановлюючи червону натяжну стелю, стіни слід обробити іншим кольором (наприклад, білим) і використовувати червоний колір в елементах декору (лампи, квіти, свічки або фоторамки). Комбінація червоного кольору з білим чи чорним – універсальна для будь-якого приміщення, кухня, спальня, ванна кімната. Бордовий колір натяжної стелі не менш популярний.

У будь-якому приміщенні бордова натяжна стеля створить якийсь шик та розкіш. Стильний та елегантний бордовий підійде для вітальні, спальні та ванної. Натяжні стелі червоної кольорової гами чудово виглядають залі, коридорі та в більярдній.