Натяжні стелі від виробника
Із встановленням фахівцями
Низькі ціни
Графік роботи: пн-вс: 9:00-20:00
Офіс: пн-пт: 8:00-17:00
E-mail: 2283437@ukr.net
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час

Гарантія на натяжну стелю

Коли говоримо про гарантію на натяжні стелі, необхідно пам'ятати, що вона складається з двох складових. Перша – це гарантія на полотно ПВХ, а друге – гарантія на виконаний монтаж натяжної стелі.

Якщо говорити про гарантію на матеріал, то її надає виробник, який виготовляв полотно під ваші розміри, не плутати з виробництвом плівки. Виготовляти плівку за межами України, це може бути Німеччина, Франція, Бельгія, Швейцарія, Китай. Самі виробники стель можуть знаходитись у будь-якому місті України. Їхнє завдання виготовляти стелю необхідного розміру під клієнта, виконувати зварювання швів, приєднання кріплень, робити комплектацію всім необхідним для монтажу.

Гарантія на натяжну стелю від виробника.

На виконані роботи з монтажу стелі гарантує дилер або монтажна організація, яка виконує установку. Коли установку виконує виробник, гарантійні зобов'язання залишаються за ним. У свою чергу, виробники намагаються якнайбільше розвинути дилерську мережу, щоб мати представництво компанії в кожному місті. Тому в більшості випадків монтаж виконують дилерські організації за цінами виробника і під його повним контролем якості.

Що таке монтажні роботи? Процес кріплення пристрою до стін, щоб не відходив від стіни та був добре закріплений, тим самим відповідав пред'явленій якості на весь період гарантії.

гарантия

Що входить в гарантійні зобов'язання?

Це гарантія, яку отримує клієнт на полотно та на виконані монтажні роботи

Неймовірна ціна на Гарантія на натяжні стелі ПВХ від компанії М-Стеля. Кожен клієнт отримує документ, що підтверджує гарантійні зобов'язання компанії, а саме

  • збереження структури матеріалу
  • збереження кольору полотна
  • надійність всіх з'єднань, кріплень та швів
  • роботи зі встановлення

У гарантійному аркуші також вказано інструкцію з експлуатації, а також дані на замовлення. Ініціали клієнта, площа стелі. Дата монтажу та контактні дані