Натяжні стелі від виробника
Із встановленням фахівцями
Низькі ціни
Графік роботи: пн-вс: 9:00-20:00
Офіс: пн-пт: 8:00-17:00
E-mail: 2283437@ukr.net
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час

Французькі натяжні стелі

французские

Стилістичні рішення для приміщень у сучасному дизайні відрізняються свіжістю ідей та великою різноманітністю дизайнерських прийомів. Французькі натяжні стелі – один із елементів інтер'єру, який сьогодні застосовується досить часто та має безліч варіацій для декорування. У цій статті ми розглянемо переваги таких стель та розповімо про деякі їх особливості.

Чому французькі натяжні стелі?

ПВХ стелі використовуються в інтер'єрі різних країн, при цьому особливо якісними вважаються французькі натяжні стелі. Також варто сказати, що винайдено це дизайнерське рішення саме у Франції – це вказує витонченість цього предмета інтер'єру. Такі стелі є полотном, розтягнутим на спеціальний каркас, що створює ілюзію стелі, що зависла в повітрі.

Перевага французьких натяжних стель

Насамперед французькі натяжні стелі здатні приховувати всі недоліки поверхні, що не під силу іншим видам оформлення стель. Таким чином можна перетворити старе приміщення або пропустити складний крок вирівнювання нерівної поверхні стелі.

Приваблює також простота монтажу французьких натяжних стель – цю роботу варто довіряти виключно професіоналам, вони точно справляться з цією роботою оперативно. Роблячи ремонт у всій квартирі чи приватному будинку, дуже важлива швидкість виконання робіт, у чому французькі натяжні стелі ціна процвітає серед конкурентних варіантів.

Але якщо технічні характеристики не завжди зрозумілі та переконливі, то візуальний ефект здивує будь-кого. Французькі натяжні стелі виконуються з різного матеріалу, що дозволяє досягти будь-якого ефекту – візуального розширення, освітлення приміщення, створення графічних малюнків. Для виробництва французького глянсового покриття використовується плівка ПВХ – матеріал, який під впливом нагрівання розподіляється за площею стелі та створює рівну блискучу поверхню. За рахунок цього досягається візуальне розширення простору, що чудово рятує при формуванні інтер'єру невеликих приміщень.

Матові та сатинові французькі натяжні стелі

Для створення сатинових та матових французьких натяжних стель використовується тканинне полотно. Воно не має блиску та просто створює рівну м'яку поверхню. У таких стель обмежена палітра кольорів, вона представлена, в основному, в пастельних тонах, що якраз характеризує французький стиль - ніжний, витончений і ненав'язливий.

Для безпечної та якісної установки необхідно звертатися до послуг професіоналів – справжній фахівець знає, як уникнути помилок під час встановлення. Французькі натяжні стелі будуть служити вам довго і прикрашати інтер'єр, а при правильному догляді збережуться у відмінному стані через десятки років експлуатації.

Порядок робіт при замовленні французької стелі

 • Ваш дзвінок до нас до офісу.
 • Виїзд нашого спеціаліста-технолога до вас для точного виміру та складання кошторису (безкоштовно).
 • Підписання договору. Внесення передоплати.
 • Підготовка полотен – 3-4 робочі дні.
 • Монтаж.
 • Підписання акту виконаних робіт. Внесення постплати.
 • Час з підписання договору на початок монтажу становить 5-7 днів.

Основні параметри, які потрібно знати для підрахунку вартості

 • Периметр натяжної стелі (напр. Периметр кімнати)
 • Кількість кутів
 • Кількість світильників
 • Необхідність обходу труб, колон та ін.
 • За наявності криволінійностей сумарна довжина всіх викривлень
 • Тип плівки (матова, глянсова).