Натяжні стелі від виробника
Із встановленням фахівцями
Низькі ціни
Графік роботи: пн-вс: 9:00-20:00
Офіс: пн-пт: 8:00-17:00
E-mail: 2283437@ukr.net
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час

Кольори натяжних стель

Створення сучасного інтер'єру приміщення можна назвати витвором мистецтва. Робота дизайнера дозволяє поєднувати всі деталі гармонійно між собою

Сьогодні вже важко уявити ремонт без такого елемента, як натяжна стеля. В інтер'єрі він відіграє ключову роль, тому вибору кольору приділяється особлива увага.

Ключовою особливістю натяжної стелі є відсутність прив'язки до якогось певного стилю інтер'єру.

Завдяки такій особливості можна з легкістю підібрати відповідну фактуру та кольорову гаму під загальну концепцію. Пропонуємо вибрати відповідний колір із загальної гами в каталозі.

цвета натяжных потолков

Які популярні кольори стель?

За останні роки сформувалася певна тенденція, яка дозволяє виділити популярні кольори стель ПВХ.

Бежеві натяжні стелі добре підходять під будь-який інтер'єр кімнат квартири та приватного будинку. Гармонійно вливаються в загальну картину і не виділяються серед загальної гами кольорів. Для створення більшого комфорту і затишку вибирають коричневий колір. Він виглядає більш натуральним та природним серед інших. Також буде гарним рішенням для особистого кабінету в офісі чи будинку.

Бажаючі бачити яскравіші та енергійніші кольори – вибирають червону стелю. Такий колір підштовхує на емоції та добре виділяється у загальному контрасті кімнати. Його часто вибирають у готельні номери чи комерційні приміщення для відпочинку з компанією.

У дитячу та спальню найбільше підходить фіолетовий або бузковий колір. Їх можна віднести до спокійних відтінків у каталозі стель

Також користуються популярністю різні відтінки рожевого кольору. Все тому, що рожеві відтінки добре підійдуть для будь-якої кімнати і не зіпсують загальну картину інтер'єру.

Шукайте нейтральний відтінок для дитячого? Тоді рожевий колір буде правильним вибором.

Бажаєте більш заспокійливий колір? Придивіться до синього каталогу. Його відтінки заспокоюють завдяки асоціації з чимось природним. Вибирають під час замовлення стелі “Зоряне небо”.

Для любителів елегантних кольорів готові запропонувати чорний. Гарний вибір для кафе, салону краси, нічного клубу. Його також можна комбінувати з іншими кольорами

Найнейтральнішим буде білий колір. Така стеля можна встановлювати як під сучасний інтер'єр, так і під класику.

Більше кольорів представлено у повному каталозі на нашому офіційному сайті виробника.

цвета натяжных потолков в каталоге

Хочете побачити живою?

Оформляйте заявку, і наш спеціаліст приїде до вас з повним каталогом фактур та кольорів. Допоможе вибрати найкращий колір для будь-якої кімнати:

  • Кухні
  • Вітальні
  • Спальні
  • Дитячий
  • Коридору
  • Ванну