Натяжні стелі від виробника
Із встановленням фахівцями
Низькі ціни
Графік роботи: пн-вс: 9:00-20:00
Офіс: пн-пт: 8:00-17:00
E-mail: 2283437@ukr.net
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Виклик кваліфікованого майстра замірника
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Робимо розрахунок та укладаємо договір у Вас вдома
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виготовимо стелю в найкоротші терміни
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час
Виконаємо монтаж у зручний для Вас час

Біла натяжна стеля

Не буде секретом, що ще в недалекому минулому «біла стеля» була найпопулярнішим рішенням у ремонті квартир та будинків. Однак коли на ринок будівельних матеріалів прийшли натяжні стелі, можливості кольорової гами значно розширилися і вони стрімко почали набирати популярність. ПВХ стелі дають можливість не тільки бачити однотонну стелю, а й замовити фотодрук будь-якого зображення на полотні, з такими можливостями – безмежна фантазія. Сучасні технології дозволяють побачити у себе вдома на стелі «зоряне небо», проте, як і раніше, білий колір залишається в пріоритеті.

белый потолок

У чому причина такої популярності? Як показує досвід, багато клієнтів асоціюють натяжну стелю одночасно з глянсовою фактурою, ідеально рівну, в якій буде відображення люстри, меблів, покриття для підлоги. У зв'язку з цим більшість представників таємних стель у Києві в першу чергу пропонують саме глянсову поверхню. Однак у таких випадках клієнти втрачають можливість дізнатися, що завдяки новим технологіям, стеля ПВХ можна виготовити так, що вона буде виглядати як традиційна і ні в кого не виникне сумнівів. Саме матова фактура дозволяє отримати білу стелю, яка не відразу кинеться в очі і надасть вишуканості будь-якому інтер'єру.

На скільки збереглася актуальність білого кольору при виборі стелі? Біла стеля зберегла лідируючі позиції у продажах, аналізуючи показники за останні 5 років. Все через ряд переваг:

  • Добре підходить під будь-який стиль інтер'єру
  • Не вибагливий у догляді
  • Надає стилю та вишуканості в кімнаті
  • Великий вибір світильників та елементів освітлення

Біла натяжна стеля в інтер'єрі

Які стилі використовують натяжну стелю білого кольору? Звичайно ж у сучасному стилі, де є велика кількість прямокутних елементів, у тому числі і світильників. У класичному стилі з використання розеток під світильники, ліпниною та багетами. Не виняток і стиль кантрі – з дерев'яними балками та матовою білою стелею посередині. Навіть використовуючи натуральні матеріали у вигляді дерев'яних балок, можна бути впевненим у збереженні полотна, воно буде виглядати як нове при усиханні та русі балок. У японському стилі також можна знайти застосування стелі з графічними елементами. Для інтер'єру квартири білі натяжні стелі будуть ідеальним рішенням, якщо обраний класичний стиль, вони додадуть необхідної витонченості. Вибір білої натяжної стелі буде пріоритетним для більшості людей у віці, до такого оформлення вони звикли, такий колір буде спокійним, нейтральним і доповнити світлом і чистотою.

Якщо говорити про молодь, вони віддають перевагу яскравішим кольорам, насиченим та енергійним. Що робити, коли у новобудові необхідно візуально збільшити простір? Найкраще з цим завданням впоратися біла натяжна стеля. Ніякий яскравий колір зможе замінити традиційний білий, коли потрібно додати простору.

Зараз дуже актуально використовувати підсвічування, ідеально підкреслити кольорове світло виходить саме з білою стелею. Завдяки підсвічуванню, біла стеля здатна перетворитися на зелену, синю, червону, жовту, тобто на ту, яку забажаєте.

Як такий колір підходить для дитячої? Плануючи інтер'єр дитячої кімнати, хочеться наголосити на контрастності яскравими контрастними кольорами. На практиці не дуже добре, коли дитина засинається і прокидається бачачи наприклад контрастну синю стелю. У таких випадках починають комбінувати кілька рівнів, одним з яких буде білий колір. Як варіант, можна використовувати яскраві елементи освітлення на білому тлі.

Де замовити білу натяжну стелю?

Білий колір досить універсальний у використанні, тоді як інші кольори можна підібрати під певний інтер'єр певних кімнат. Особливо актуальним є при використанні на кухні. Саме кухня, та кімната де на стелі всі хочуть бачити світлий відтінок або повністю білий матовий колір.

Де замовити білу стелю? Оформити замовлення на встановлення білої натяжної стелі в Києві та області від виробника М-Стеля. Якісні матеріали та професійний монтаж дають можливість надати Гарантію 12 років на стелі ПВХ.